Divizna Liberec

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

Titulní strana Akce pro pedagogy
AKCE PRO PEDAGOGY

p1080057jpg.JPG

Semináře jsou určeny koordinátorům environmentální výchovy i ostatním pedagogickým pracovníkům. Vítáni jsou také studenti pedagogických fakult, vedoucí dětských oddílů a další zájemci.

 

Aktuálně plánované semináře jsou uvedeny zde:

 

Specializační studium 2021

V letošním roce bude probíhat další ročník specializačního studia pro školní koordinátory environmentální výchovy z Královéhradeckého, Libereckého a Pardubického kraje - studium je určeno zejména učitelům ZŠ a SŠ. Začátek kurzu je plánován na srpen 2021. Podrobnější informace naleznete zde. Přihlášku si můžete otevřít zde. Případné dotazy a přihlášky prosíme zasílejte na: novakova(at)zooliberec.cz.

 

Další plánované semináře, které budeme realizovat v závislosti na aktuální situaci najdete v nabídce pro školní rok 2021/22 naleznete zde:

Nabidka_programu-2021/22

 

Přihlásit se můžete pomocí objednávkového formuláře, který naleznete vlevo v záložkách.

 

 

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME:

►► metodickou pomoc v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty,

►► odbornou literaturu - kolem tisícovky titulů obsahuje fond naší knihovny - knihy, časopisy, určovací klíče, metodické příručky. Knihy zapůjčujeme bezplatně. Délka zapůjčení publikací je 1 měsíc. Seznam publikací naleznete v záložce "Knihovna DIVIZNA".

►►metodické materiály a pomůcky k zapůjčení – Pytel domácí zvířeny, Krabice plná vody, Krabice jehličí, Krabice ptáků zpěváků, Krabice domácí květeny a Krabice plazů a obojživelníků. Vše z produkce brněnského Rezekvítku.

►► pomůcky k tvoření i bádání – kolíčkové stávky, síťky na lov vodního hmyzu, lupy, výzkumnické batůžky a další.

►► publikace k prodeji - Malého průvodce naším běžným ptactvem a klíče k určování hmyzu, obojživelníků či stromů. Náhled a ceník naleznete v záložce "Nabízíme..."

►► pro pedagogické sbory škol připravujeme vzdělávací „akce na míru“ s tématem začleňování průřezového tématu "environmentální výchova" do všech předmětů.

Obsah semináře sestavíme podle podle Vašich konkrétních potřeb a na základě metodického materiálu „Škola pro život II“. Vyzkoušíte si aktivity na posílení týmové spolupráce s náměty na integrovanou tematickou výuku a získáte inspiraci k tematickým nebo projektovým dnům.