Divizna Liberec

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

Titulní strana Škola pro udržitelný život
Škola pro udržitelný život
Škola pro udržitelný život 2010 v Libereckém kraji.
Nový ročník programu Škola pro udržitelný život je letos v novém kabátě! Je rozšířen o ucelenou metodickou podporu, bohatší o akreditaci kurzů a jako vždy podporující Vaše originální nápady, jak zapojit do výuky témata environmentální výchovy a zlepšit životní prostředí ve Vaší obci.

Novinkou je rozšířený vstupní seminář, který letos proběhne ve dvou dnech.

První den bude více informační a proběhne 30.4.2010 v prostorách SEV DIVIZNA. Těm z Vás, kteří již vstupní seminář projektu Škola pro udržitelný život absolvovali v minulých letech, bude první část semináře započtena.

Druhý se bude konat 28.5.2010, bude celodenní a zaměří se na tvorbu vize komunity  a přípravu komunitních projektů ve vaší obci.

Absolvování  (započtení) obou dnů akreditovaného semináře je podmínkou pro podání projektu do letošního ročníku ŠUŽe.

Kapacita vstupních seminářů je omezená.

 
Projekt Škola pro udržitelný život

Pro celý LibNadace Partnertsvíerecký kaj koordinuje tento projekt Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec - SEV DIVIZNA.

Vvíce informací k tomuto projektu naleznete i na stránkách www.skolaprozivot.cz

„TATO AKCE PROBÍHÁ V RÁMCI PROJEKTU ŠKOLA PRO UDRŽITELNÝ ŽIVOT PODPOŘENÉHO GRANTEM Z ISLANDU, LICHTENŠTEJNSKA A NORSKA V RÁMCI FINANČNÍHO MECHANISMU EHP A NORSKÉHO FINANČNÍHO MECHANISMU PROSTŘEDNICTVÍM NADACE ROZVOJE OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI."

Seznam konzultantů k programu ŠUŽ

SUŽPotřebujete poradit při přípravě a realizaci vlastních projektů zapojených do programu Škola pro udržitelný život? Nabízíme Vám seznam konzultantů.

Seznam konzultantů SUŽ (33kB)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 4 z 4