Divizna Liberec

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

Titulní strana VZDĚLÁVACÍ MENU PRO PEDAGOGY
VZDĚLÁVACÍ MENU PRO PEDAGOGY

animal2027607_640png.pngPro letošní školní rok vám předkládáme 15 akcí rozmanitého charakteru. Nebudou chybět tradiční metodické semináře, tvořivé dílny, populárně-vědecká přednáška, setkání Ekoškol ani exkurze do zoo zadními vrátky.

Přepokládáme, že nejradostnější zprávou pro vás bude, že SEDMIHORKY letos BUDOU! Zastřešujícím tématem je vzdělávání a pohyb dětí venku (v přírodě). Setkáte se tu s VIP hosty, manžely Danišovými, iniciátory portálu jdeteven.cz a propagátory svobodné hry (svobodnahra.cz). Nebudou tu však chybět ani oblíbení lokální lektoři ze středisek Libereckého kraje. V říjnu na viděnou!

Vyzdvihnout rovněž chceme seminář PŮDA, POKLAD NEJCENNĚJŠÍ (květen 2019). Téma, jehož palčivost graduje, letos zařazujeme poprvé. Velmi se těšíme na lektory z Přírodovědného muzea SEMENEC z Týna nad Vltavou.

Stejně srdečně uvítáme i pana D. Havlíka, lektora z Frýdlantska, který nás zasvětí do BYLIN V PREVENCI A LÉČBĚ. Na vaše přání zařazujeme po loňském gurmánském bylinkaření, bylinkaření zdravotní. Kromě malého terénního praktika přinese i rady na výrobu směsí, tinktur a mastí.

Věříme, že jsme navnadili vaše chuťové vzdělávací pohárky a že si z našeho menu vyberete. Více a podrobněji najdete v prokliku AKCE PRO PEDAGOGY.

Srdečně se těšíme na setkání s vámi!

  [ Zpět ]