Divizna Liberec

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

Titulní strana Archiv Uskutečněné akce Uskutečněné akce ve školním roce 2006-07
Uskutečněné akce ve školním roce 2006-07

Liberecká M.R.K.E.V. 2006

Datum konání: 23.11.2006

Šestá krajská konference k ekologické výchově pořádaná ve spolupráci s resortem rozvoje venkova, zemědělství, životního prostředí a informatiky Libereckého kraje a se SSEV Pavučina. 
Malá regionální konference k ekologické výchově je určena pedagogům a všem, kteří se zabývají ekologickou výchovou. Přinesla základní informace o současném stavu a vývoji ekologické výchovy v České republice a v regionu. Proběhla řada praktických příspěvků a ukázek.

Lektoři: pedagogové z praxe, pracovníci středisek ekologické výchovy, pracovníci DDM,...

Místo konání: Dům dětí a mládeže Vikýř, Jablonec nad Nisou 

Program [pdf, 152.22kB]

Environmentální výchova: nové cesty

konference a workshop

Datum konání: 11. - 13.10 2006
Místo konání: Lázně a kemp Sedmihorky

Pojďme hledat společně nové cesty v ekologické výchově. Od roku 1989 dosáhla environmentální výchova v ČR mnoha významných úspěchů. Stala se povinnou součástí všech školních vzdělávacích plánů, na řadě škol má své koordinátory, žáci se s ní setkávají prostřednictvím desítek rozmanitých a tvůrčích aktivit. Po patnácti letech máme príležitost k ohlédnutí a rozvaze:

Jak pokračovat dál?

program a návratka [pdf, 185.03kB]

DEN BEZ AUT 2006

"Nechte alespoň jeden den auto doma"
a podpořte tak Den bez aut 2006,
který je vyhlášen na pátek 22. září 2006.

Pokud chcete, můžete se s námi zúčastnit propagační cyklojízdy městem, která se uskuteční 21.9.2006. Sraz je v 16:30 hod. před Střediskem ekologické výchovy DIVIZNA (Javorová č.p.33/207, Liberec - objekt bývalé restaurace "U opic"). Předpokládaný konec v 17:30 hod. u Centra pro zvířata v nouzi Bobík (útulek v Ostašově).

Zoologická zahrada Liberec, Středisko ekologické výchovy DIVIZNA i Centrum pro zvířata v nouzi Bobík společně s Dětmi Země Liberec se připojili k letošnímu 14. ročníku Dne bez aut.

Zároveň si Vás dovolujeme upozornit na možnost podpořit letošní Den bez aut 22. 9. veřejným závazkem nepoužít během CELÉHO tohoto dne ke své přepravě automobil. 

  [ Back ]