Divizna Liberec

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

Titulní strana
AKCE PRO PEDAGOGY

p1080057jpg.JPG

NA ŠKOLNÍ ROK ZAHAJUJEME OBJEDNÁVÁNÍ VE STŘEDU 28. 8. 2019.

Připomínáme, že objednávky ekologických výukových programů přijímáme opět pouze elektronicky.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na spolupráci v novém školním roce!

Tým SEV DIVIZNA

 

Semináře jsou určeny koordinátorům environmentální výchovy i ostatním pedagogickým pracovníkům. Vítáni jsou také studenti pedagogických fakult, vedoucí dětských oddílů a další zájemci.

 

Přihlásit se můžete pomocí objednávkového formuláře, který naleznete rovněž vlevo v záložkách.

 

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME:

►► metodickou pomoc v oblasti environmentální výchovy, vzdělávání a osvěty,

►► odbornou literaturu - kolem tisícovky titulů obsahuje fond naší knihovny - knihy, časopisy, určovací klíče, metodické příručky. Knihy zapůjčujeme bezplatně. Délka zapůjčení publikací je 1 měsíc. Seznam publikací naleznete v záložce "Knihovna DIVIZNA".

►►metodické materiály a pomůcky k zapůjčení – Pytel domácí zvířeny, Krabice plná vody, Krabice jehličí, Krabice ptáků zpěváků, Krabice domácí květeny a Krabice plazů a obojživelníků. Vše z produkce brněnského Rezekvítku.

►► pomůcky k tvoření i bádání – kolíčkové stávky, síťky na lov vodního hmyzu, lupy, výzkumnické batůžky a další.

►► publikace k prodeji - Malého průvodce naším běžným ptactvem a klíče k určování hmyzu, obojživelníků či stromů. Náhled a ceník naleznete v záložce "Nabízíme..."

►► pro pedagogické sbory škol připravujeme vzdělávací „akce na míru“ s tématem začleňování průřezového tématu "environmentální výchova" do všech předmětů.

Obsah semináře sestavíme podle podle Vašich konkrétních potřeb a na základě metodického materiálu „Škola pro život II“. Vyzkoušíte si aktivity na posílení týmové spolupráce s náměty na integrovanou tematickou výuku a získáte inspiraci k tematickým nebo projektovým dnům.