Divizna Liberec

Městské středisko ekologické výchovy při ZOO Liberec

odborné exkurze
Obecné informace

Exkurze jsou určeOdborné exkurzeny koordinátorům environmentální výchovy i ostatním pedagogickým pracovníkům. Vítáni jsou také studenti pedagogických fakult, vedoucí dětských oddílů a další zájemci.

Vybíráme zajímavá místa Libereckého kraje, do kterých se vydáváme pod vedením odborníka. Ten nám danou lokalitu podrobně představí a přidá i často málo známé zajímavosti. Většinou se dostaneme i do míst, která běžný turista nenavštíví...

Upozornění: na většinu našich akcí potřebujete elán, oblečení a obuv do přírody, pláštěnku, pití a svačinu! Na akce geologicky zaměřené se hodí i převlečení do podzemních prostor.
Podrobnosti nalaznete u popisu jednotlivých exkurzí.

Těšíme se na společné zážitky s Vámi!

 

 
14) JIZERSKÁ 50 JINAK

Akreditovaná exkurze k 50. výročí založení CHKO Jizerské hory

07-26-18-11-07-48-chko_jhjpg.jpgCHKO Jizerské hory oslavila 50 let od vyhlášení (1968-2018). K této příležitosti pro Vás pracovníci AOPK ČR včetně Správy CHKO Jizerské hory připravili přehled toho nejdůležitějšího a nejzajímavějšího, co by měl pedagog o přírodě a krajině Jizerek znát. Do Hejnic a zpět pojedeme z Liberce vlakem. Po úvodní prezentaci v SEV STŘEVLIK v Hejnicích se vydáme do NPR Jizerskohorské bučiny (cca 10 km pěšky) s praktickými ukázkami aktivit, her a úkolů jako inspirace pro výlet (nejen) s žáky.

Datum konání: ČT 23. 5. 2018, 8.00 – 17.00 hod

Místo konání: Hejnice a Jizerské hory

Lektoři: AOPK ČR Správa CHKO Jizerské hory

Režijní poplatek: 150 Kč